basen-i-sauna.pl

Odkurzacze do basenu

 

Zanieczyszczona woda w basenie to podstawowy problem każdego kto posiada basen. Brudy pojawiające się co chwilę powodują, że trzeba ją oczyszczać co parę dni. Sprzątanie basenu wcale nie musi być uciążliwe, wystarczy zaopatrzyć się w odpowiednie urządzenie jakim jest specjalny odkurzacz do basenu.

Odkurzacze te potrafią wyczyścić basen o długości do 10m, 12m, 25m a nawet do 60m. Bez problemu wyczyszczą również narożniki basenu. Używanie odkurzaczy basenowych zmniejsza zużycie preparatów chemicznych. Przybliżony czas pracy wynosi od 2  do 4 godzin. Odkurzacze do basenu są proste w obsłudze, to wszystko za sprawą mikroprocesorom układu sterowania oraz wbudowanym układom samodiagnostyki.  Filtry odkurzaczy posiadają duże miejsce do gromadzenia brudów. Są też takie modele, które dodatkowo posiadają pilot zdalnego sterowania, dzięki nim można zaprogramować automatyczny program czyszczenia do dokładnych wymiarów basenu lub też takie urządzenia, które sterujemy za pomocą pilota zdalnego sterowania.

Autor:

1 Comment

  1. A.rurka
     / 

    Odkurzacz basenowy to bardzo praktyczne rozwiązanie. Wręcz niezbędne w dużych basenach pływackich. Cieszę się że wyprodukowano w końcu odkurzacze do mniejszych basenów ogrodowych.

KOMENTUJ ARTYKUŁ

Your email address will not be published. Required fields are marked *