basen-i-sauna.pl

Prysznice ogrodowe

Ostatnio bardzo modne zrobiło się posiadanie pryszniców ogrodowych. Coraz częściej można je spotkać na otwartych kąpieliskach czy nawet na podwórku u sąsiada. To praktyczny dodatek np.: do ogrodu, aby schłodzić nasze ciało, przy basenie ogrodowym, na plażach, w salonach SPA, w kempingach itp.

Prysznice nadają się do wewnątrz jak i na zewnątrz budynku, używane pojedynczo lub w grupach.

Istnieje możliwość podłączenia do centralnego ogrzewania. Urządzenia odporne są na korozję, nie straszne im warunki atmosferyczne lub działanie soli i związków wapniowych.

Konstrukcja pryszniców ogrodowych opiera się na formie prostej lub delikatnie łukowatej.

Każdy prysznic wyposażony jest w  baterię i ma wybór łączenia zimnej i ciepłej wody.

Materiał, z którego produkowane są prysznice jest najnowocześniejszy i ekologiczny. To co wyróżnia to wszechstronność i estetyka.

Prysznic ogrodowy nie ma najmniejszych problemów z  instalacją gdyż posiada cztery kotwy, które łatwo przymocować go do solidnego podłoża (płyta, beton, drewno).

 

Foto: Prysznic solarny Jolly w kolorze różowym.

 

Występują prysznice zwykłe (z podłączeniem do zasilania), solarne (działające bez potrzeby dostarczania energii elektrycznej) lub  wersji Hybrydowej (z 48 v transformatorem i trzymetrowym kablem), prysznic może być wykorzystywany przez 24 godziny w ciągu 365 dni w roku. Niesamowicie oszczędny i praktyczny,  prysznic ogrodowy zachwyci nas swoimi kolorami – bardzo duży wybór kolorów wykończeń.

 

Zaopatrzenie się w prysznic ogrodowy to świetny pomysł i niesamowite wrażenia dla wszystkich.

 

Autor:

KOMENTUJ ARTYKUŁ

Your email address will not be published. Required fields are marked *