basen-i-sauna.pl

Coast Spas czyli baseny z Kanady

Podobne wpisyTematyczne

Te luksusowe i niezawodne baseny spa będą ozdobą zarówno prywatnego domu, jak i każdego centrum odnowy biologicznej. Baseny Coast Spas opracowane w Kanadzie są przystosowane do surowego polskiego klimatu i mogą być używane na zewnątrz, nawet w silnych mrozach. Różnorodne rozwiązania kolorystyczne i różnorodne kompletne zestawy pozwolą Ci dokonać najlepszego wyboru.

Wszystkie komponenty basenów spa są produkowane w Kanadzie lub USA. Ścisła współpraca ze światowymi liderami branży uzdrowiskowej zapewnia, że ​​twój basen spa będzie tak trwały i niezawodny jak jego akrylowa niecka, wytwarzana ręcznie w pobliżu Vancouver w fabryce Coast Spas.

Firma Coast Spas została założona w 1995 roku . W tej chwili jest liderem branży z ilością około 200 dealerów na całym świecie. Stale oferując nietypowe rozwiązania techniczne i projektowe, firma ustanawia nowe standardy stylu, jakości i innowacji, za które otrzymała wiele nagród.

 

Od 2000 r. Coast Spas znajduje się na liście 50 kanadyjskich firm z lepszym systemem zarządzania. Coast Spas – jeden z największych na świecie producentów elitarnych jacuzzi, otrzymał międzynarodową normę jakości ISO 9001: 2000 w basenach spa za wysoki poziom organizacji produkcji. Jest to także pierwsza firma na świecie, która otrzymała europejski certyfikat jakości TÜV dla całej puli jako całości. Coast Spas jest pionierem wprowadzania oświetlenia LED w wodospadach o szerokości 60 cm, świetlnych zagłówków, czy regulowanych dysz.

Wszystkie elementy basenów SPA produkowane są w Kanadzie lub USA. Ścisła współpraca z takimi uznanymi liderami z branży komponentów, takich jak spa Owens Corning (USA) i Sony® Kanada zapewnia nas ,że basen spa będzie równie silny i niezawodny, jak jego niecka z blachy akrylowej Aristech Acrylics (USA) i rama montowana ręcznie w pobliżu Vancouver w fabryce Coast Spas.

 

 

Coast Spas jest także sponsorem Centrum Badań nad Artretyzmem w Kanadzie.

 

Aby wyprodukować najlepszy produkt, musisz współpracować z najlepszymi.  Niecka w basenach Coast Spas tworzona jest metodą próżniową z wysokowytrzymałego arkusza akrylowego produkowanego przez Aristech Acrylics. Możesz zamówić akrylową nieckę w dowolnym z 16 kolorów.

 

Grube, grubej jakości niecki są wzmocnione stalowym profilem. Następnie zewnętrzna strona niecki jest wzmocniona 8 warstwami bardzo wytrzymałego włókna szklanego Owens Corning – szeroko znanego na świecie amerykańskiego producenta.

Wnętrze basenu jest starannie i jakościowo wykończone. Wszystkie elementy połączeń Coast Spas, w tym wtryskiwaczy, pomp, armatury i rur wykonane są przez znanych na świecie wiodących producentów komponentów SPA – Tek Tube, AOSmith . Elementy elektroniczne są dostarczane przez Gecko. Odtwarzacze CD do basenów Coast Spa są produkowane przez firmę Sony.

Gama modeli tego producenta (marki Coast Spas) jest szeroka i zróżnicowana. Do wyboru jest ponad 20 modeli basenów spa, produkowanych w 65 konfiguracjach.

Istnieje możliwość uwzględnienia stylu życia i budżetu właściciela spa. Możesz wybrać tradycyjny prostokątny lub kwadratowy basen – spa i możesz zaokrąglić lub trójkątny. Możesz ekonomiczną opcję i możesz korzystać z pakietu do 82 dysz z różnymi opcjami i akcesoriami.

Autor:

KOMENTUJ ARTYKUŁ

Your email address will not be published. Required fields are marked *