basen-i-sauna.pl

Dodatkowe urządzenia do basenu

Prywatny basen na własnej posesji w ogrodzie to niesamowita atrakcja któr można urozmaicić dodatkowymi atrakcjami. Możemy do nich zaliczyć bicze wodne, przeciwprądy, hydromasaż, kurtyny wodne, gejzery ewentualnie podwodne oświetlenie.

W basenie z przeciwprądem mamy wrażenie podczas pływania iż basen uległ wydłużeniu. Efekt ten jest uzyskiwany dzięki pompie i mieszaczowi powietrza, które tworzą silny strumień. Jego siłę można regulować w zależności od naszej potrzeby pływania.

Hydromasaż ma swoje dysze umieszczone na różnych wysokościach w ściankach lub na dnie basenu. Wszystko po to by były masowane różne części ciała.

Bicze wodne zależnie od wylewek tworzą różne strumienie wody unoszące się nad lustrem wody.

Kurtyna wodna stwarza wrażenie wodospadu.

Bardzo efektywnie wygląda nocą oświetlenie basenu. Niesamowicie upiększy ono nasz ogród. Zasilane jest napięciem 12 V i podłączone do instalacji elektrycznej poprzez transformatory co daje gwarancję bezpieczeństwa.

Pamiętajmy że wszystkie powyższe gadżety do naszego basenu zwiększaj koszt jego utrzymania wynika to z tego iż należy je serwisować oraz wszystkie są zasilane prądem elektrycznym.

Autor:

KOMENTUJ ARTYKUŁ

Your email address will not be published. Required fields are marked *