Mini baseny Spa wolno stojące

Basen tego rodzaju charakteryzuje się tym iż od razu widać że lustro wody jest poniżej krawędzi brzegu basenu o kilka centymetrów. Woda przelewa się w miarę przybywania kapiących poprzez skimmer w górnej części ściany basenu i z przekierowywana na filtr kartuszowy. Read the rest of this entry »

Mini baseny Spa do zabudowy

Bardzo dużą zaleta tych urządzeń jest rozbudowy system oczyszczania wody. Wszystko przebiega w następujący sposób. Lustro wody basenu jest na równi z krawędzią. Przy niej znajduje się rynna do której przelewa się woda, skąd płynie do specjalnego zbiornika przelewowego. Read the rest of this entry »

Budowa basenu ogrodowego jak wybudować basen z godnie z prawem

Budowę basenu na własnej posesji można rozpocząć praktycznie w każdej chwili. W momencie kiedy działka jest już zagospodarowana usytuowanie basenu jest trudniejsze. W przypadku budowy basenu w piwnicy budynku już w fazie projektu domu jest wszystko planowane, lokalizacja kąpieliska znajduję się najczęściej w piwnicy. Z basenu krytego możemy korzystać cały rok niezależnie od warunków atmosferycznych. Read the rest of this entry »

Baseny ogrodowe rodzaje

Baseny ogrodowe możemy podzielić na: całoroczne oraz sezonowe. Baseny cało roczne posiadają specjalną konstrukcję przykrycia zapewniającą izolację dla basen niezależnie od pogody. Baseny sezonowe posiadają jedynie zabezpieczenia przed zanieczyszczeniem wody w czasie nie użytkowania. Do tej grupy możemy zaliczyć jeszcze baseny przy domowe, które posiadają konstrukcję rozbieralną a asortyment techniczny jest dość rozbudowany. Read the rest of this entry »